Odběr novinek

Rozesílání novinek na Váš e-mail:

Rehabilitace a vodoléčba - Prostory rehabilitace a vybavení

Nabízíme vysoký standard poskytovaných zdravotních služeb v příjemném a moderním prostředí

RehabilitaceV srpnu 2021 prošla kompletní rekonstrukcí centrální část pracoviště rehabilitace včetně zázemí a sociálního zařízení pro pacienty. Dispozičně je upraven prostor tak, aby ergonomicky odpovídal vysokým standardům dnešní doby a pro fyzioterapeutky i sestry poskytoval zázemí pro jejich odbornou práci. Ve vstupní části byla vytvořena recepce, kde dochází ke kontaktu s pacientem a vyřízení požadavku. Navazující klidová část je určena k terapiím.

Nejvíce viditelnou proměnou jsou nové kabiny pro fyzikální terapii - magnety, ultrazvuk, nahřívání, terapii VAS a lymfatický přístroj. S touto zásadní prostorovou změnou přinášíme navíc rozšíření kapacity pracoviště rehabilitace a vodoléčby.

 

Rehabilitace

Zájem pacientů o péči na našem pracovišti dlouhodobě převyšoval personální možnosti, nebylo reálné uspokojit všechny žádosti na dostupnost termínů zahájení péče, kterou bychom si přáli nabídnout a kterou z hlediska akutnosti pooperačních a poúrazových stavů vyžadovali sami pacienti. Navýšením počtu fyzioterapeutek dochází k rozšíření nabídky objednacích termínů.

 

 


RehabilitaceRehabilitaceRehabilitaceRehabilitaceRehabilitaceRehabilitaceRehabilitaceRehabilitaceRehabilitaceRehabilitaceRehabilitace