Odběr novinek

Rozesílání novinek na Váš e-mail:

Prezentace rehabilitace po rekonstrukci

17.9.2021

Nabízíme vysoký standard poskytovaných zdravotních služeb v příjemném a moderním prostředí

Prezentace rehabilitace po rekonstrukciV srpnu prošla kompletní rekonstrukcí centrální část pracoviště rehabilitace včetně zázemí a sociálního zařízení pro pacienty. Dispozičně je upraven prostor tak, aby ergonomicky odpovídal vysokým standardům dnešní doby a pro fyzioterapeutky i sestry poskytoval zázemí pro jejich odbornou práci. Ve vstupní části byla vytvořena recepce.

 

 

Navazující klidová část je určena k terapiím.Prezentace rehabilitace po rekonstrukci
Nejvíce viditelnou proměnou jsou nové kabiny pro fyzikální terapii - magnety, ultrazvuk, nahřívání, terapii VAS a lymfatický přístroj. Příčky jsou provedeny z matného skla v nerezovém opěrném systému. Celek dotváří nově ušité závěsy a další sladěné detaily v podobě nových čalounění na lehátkách v tmavě modré barvě.

 

S touto zásadní prostorovou změnou přinášíme navíc rozšíření kapacity pracoviště rehabilitace a vodoléčby. Do týmu fyzioterapeutek nastoupily další dvě erudované posily, Mgr. Andrea Stočková a Mgr. Monika Jahnová. Zájem pacientů o péči na našem pracovišti dlouhodobě převyšoval personální možnosti, nebylo reálné uspokojit všechny žádosti na dostupnost termínů zahájení péče, kterou bychom si přáli nabídnout a kterou z hlediska akutnosti pooperačních a poúrazových stavů vyžadovali sami pacienti. Navýšením počtu fyzioterapeutek došlo rozšíření nabídky objednacích termínů.

 

Za zvládnutí rekonstrukce patří vyjádřit poděkování všem zaměstnancům, kteří se na ní podíleli, a také dodavatelům všech dílčích prací a nového vybavení.

 


>>> Nabídka fyzioterapeutických metod