Odběr novinek

Rozesílání novinek na Váš e-mail:

Přehled příspěvků zdravotních pojišťoven na dentální hygienu v roce 2022 - Využijte časově omezený příspěvek VZP

1.2.2022

Všeobecná zdravotní pojišťovna ČR zařadila v roce 2022 do své nabídky benefitů příspěvek na dentální hygienu. Pojišťovna tak reaguje zejména na pokles počtu návštěv preventivních stomatologických prohlídek z důvodu nepříznivé epidemiologické situace.

Edukovat a motivovat své pojištěnce chce právě k tomu, aby více dbali na prevenci v oblasti stomatologie. Příspěvek 300 Kč na dentální hygienu tak bude určen všem klientům VZP bez věkového omezení.

Jde zatím o časově omezený program, který bude probíhat od ledna do konce března 2022. Pokud bude vyhodnocen jako úspěšný, VZP zařadí příspěvek do standardní nabídky benefitů pro své klienty.

 

Kontaktujte naši dentální hygienistku na e-mailu dentalka@dumzdravi.cz nebo zašlete SMS na 773 751 764, že máte zájem o využití příspěvku na dentální hygienu. Ozveme se Vám.

 

Detailní přehled příspěvků na dentální hygienu a pomůcky u Vaší zdravotní pojišťovny pro letošní rok naleznete zde nebo na našem webu na listu Dentální hygiena v záložce Příspěvky zdravotních pojišťoven

pdf 289 kB  -  ke stažení - Přehled příspěvků na dentální hygienu 2022 v tabulce

Využijte časově omezený příspěvek VZP na dentální hygienu